Rozpoczynamy nowy rok NANS 2018/2019!

NANS

Drodzy Adorowicze!

W imieniu swoim i ks. Daniela chcemy bardzo podziękować, że zdeklarowali się Państwo na kolejny rok NANS – to dzięki Wam adoracja może trwać!

W naszej Adorującej rodzinie serdecznie witamy tych z Was, którzy uczestniczą już kolejny rok oraz tych, którzy dołączyli teraz. Dziękujemy również za Waszą obecność na spotkaniu 18 listopada.

W tej wiadomości chcielibyśmy podsumować nasze spotkanie oraz udzielić kilku ważnych informacji.

  1. Rok adoracyjny trwa od niedzieli 2 grudnia 2018 r. do soboty 30 listopada 2019 r. Jest to okres trwania roku liturgicznego (od pierwszej niedzieli adwentu do soboty po Uroczystości Jezusa Króla Wszechświata).
  2. Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z regulaminem adoracji dostępnym na naszej stronie: https://bit.ly/2TPwVZ9.
  3. Na naszej stronie https://tabor.rzeszow.pl/ w zakładce „Jezus 24/7” jest dostępny Grafik Godzin Adoracyjnych 2018/19, w którym można zobaczyć jakie godziny są jeszcze wolne. Grafik ten będzie na bieżąco aktualizowany według złożonych deklaracji.
  4. Od poniedziałku do soboty w godzinach 6.00 – 7.00 zapraszamy na otwartą Adorację w głównej Kaplicy Domu. Jest to godzina w której każdy może przyjść i w ciszy wraz z domownikami Taboru adorować Najświętszy Sakrament.
  5. Bardzo prosimy o nie przynoszenie kwiatów (zwłaszcza ciętych) do kaplicy adoracji. W przypadku kwiatów doniczkowych, prosimy o zostawianie ich w Recepcji Domu.
  6. Numerem kontaktowym w sprawie adoracji jest 570 345 210. Jeżeli jednak numer ten nie odpowiada, prosimy kontaktować się na numer Recepcji 533 833 399, który jest czynny 24h. Zapraszamy również do kontaktu z nami przez e-mail: recepcja@tabor.rzeszow.pl.

Już teraz zapraszamy Was bardzo serdecznie na spotkanie opłatkowe, które odbędzie się w niedzielę 27 stycznia 2019 r. o godz. 16.00. Rozpoczniemy Eucharystią, a następnie będziemy mogli podzielić się radością wspólnego spotkania z Dzieciątkiem Jezus.


Życzymy Wam błogosławionego czasu Adwentu i świąt Bożego Narodzenia
spędzonych w rodzinach i na Adoracji!
Magdalena i Tomasz Stępień
koordynatorzy NANS