Adoracja NANS w czasie świąt Bożego Narodzenia 2018!

NANS

Szczęść Boże,

Już za kilka dni obchodzić będziemy Uroczystość Bożego Narodzenia i wspominać czas w którym nasz Zbawiciel Jezus Chrystus narodził się jako jeden z nas.  Życzymy, aby Boże Narodzenie dokonało się w każdym z nas i w każdej relacji jaką mamy z innymi.

W tej wiadomości, chcemy udzielić Wam kilku informacji w związku z Adoracją podczas Świąt:

  1. Adoracja trwa! W czasie świąt Bożego Narodzenie oraz Sylwestra i Nowego Roku nie przewidujemy zawieszenia Adoracji, dlatego zapraszamy do przyprowadzenia bliskich do Nowonarodzonego.
    Jeśli nie mogą Państwo pojawić się na swojej godzinie – prosimy o znalezienie zastępstwa, a w razie braku zastępstwa, przekazanie informacji nam.
  2. W okresie świątecznym zapraszamy wszystkich adorujących z rodzinami na spotkanie opłatkowe, które odbędzie się w niedzielę 27 stycznia 2019 r. o godz. 16.00. Rozpoczniemy Eucharystią, a następnie będziemy mogli podzielić się radością wspólnego spotkania z Dzieciątkiem Jezus.
  3. Prosimy o pomoc w znalezieniu osób, które podejmą Adorację w godzinach wolnych. Informację o wolnych godzinach można znaleźć na stronie tabor.rzeszow.pl w zakładce „JEZUS 24/7”. Wspólnie troszczmy się o to by Adoracja mogła trwać
    nieprzerwanie 24/7.

Życzymy błogosławionego czasu świąt Bożego Narodzenia
i Nowego Życia w Was i waszych rodzinach!

Magdalena i Tomasz Stępień
koordynatorzy