Konferencja dla kobiet „Pełna wdzięku. Świadoma swojej kobiecości” 19/05/18

Pełna wdzięku…

Kobieta to nie tylko czerwona szminka czy pięknie ułożone włosy. Kobieta to nie tylko jej charakter. O kobiecie nie mówią jedynie szalejące hormony czy skomplikowany tok myślenia. Kobieta nie jest również istotą wyłącznie duchową, która powinna zanegować dbanie o swój wizerunek.

Świadoma swojej kobiecości!

Każda kobieta posiada duszę, emocje, niepowtarzalną urodę i ciało, które ma wyrażać jej wnętrze. Jesteś oryginalnym i niepowtarzalnym Bożym arcydziełem. Sztuką jest odkryć to, co leży na dnie Twojego serca i zadbać o każdy element, który stanowi Ciebie jako KOBIETĘ. Rozpocznij wędrówkę w głąb siebie. W najbliższym czasie masz do tego niepowtarzalną okazję.

19 maja na TABORZE odbędzie się wyjątkowa konferencja dla kobiet: „Pełna wdzięku – świadoma swojej kobiecości”, podczas której będziesz mogła bardziej poznać siebie. Będzie to okazja, aby „odkurzyć” to, co być może zostało zakryte przez trudne relacje, wydarzenia czy nieumiejętność kochania samej siebie.

Jeśli chcesz zacząć żyć świadomie jako kobieta, odkryć dary złożone w Twoim sercu, mądrze budować relacje z ludźmi, a także zadbać o piękno zewnętrzne to zapisz się już dziś i weź udział w konferencji!

Wszystkie informacje o konferencji znajdują się na stronie: pelnawdzieku.wixsite.com