Komunikat Domu Diecezjalnego TABOR

Nieustająca Adoracja Najświętszego Sakramentu (NANS) w Domu Diecezjalnym TABOR zostaje wznowiona z dniem 1 czerwca 2020 r. od godz. 7.00. W miesiącu czerwcu, adoracja odbywać się będzie w kaplicy głównej. Prosimy o powrót do swoich godzin adoracji.

Rekolekcje organizowane przez Dom Diecezjalny TABOR od września 2020 roku będą przebiegać wg ustalonego wcześniej terminarzu. Zapraszamy do zapisywania się przez formularz. Ze względu na niepewny czas naznaczony pandemią, wszyscy Rekolekcjoniści zgodzili się poprowadzić rekolekcje bez względu na okoliczności, tzn., jeśli nie będzie możliwości zgromadzić się na Taborze, będą rekolekcje prowadzone on line z Taboru. W formularzu będzie można zaznaczyć w jakiej formie chcą Państwo uczestniczyć w rekolekcjach. Jeśli na Taborze, to będzie ograniczona liczba miejsc, jeśli tylko on line, to bez ograniczeń. Zaznacza się również, że jeśli nawet rekolekcje będą ze zgromadzeniem na miejscu to i tak będzie prowadzona transmisja z tych rekolekcji w Internecie. Do każdej osoby zapisanej poprzez formularz wyślemy odpowiednie instrukcje w jaki sposób można uczestniczyć w rekolekcjach. Warunkiem zapisania się na rekolekcje będzie wypełniony formularz bez dokonywania jakichkolwiek wpłat. Jeśli rekolekcje się odbędą, darowiznę będzie można przekazać w dniu rozpoczęcia się rekolekcji na recepcji.

Transmisja Mszy św. w uroczystość Zesłania Ducha Świętego nie odbędzie się. Zapraszamy już do świątyń w parafiach!

Recepcja Domu Diecezjalnego TABOR wznawia swoją działalność od 1 czerwca 2020 od godz. 7.00. Recepcja czynna 24/h. Informacji dotyczących rekolekcji można uzyskać codziennie w godz. 7.00-19.00. Dane kontaktowe bez zmian.

Zapewniamy ze strony DD TABOR zachowanie wszystkich zasad bezpieczeństwa w związku ze stanem pandemii oraz dostosowywanie się do wszelkich obowiązujących obostrzeń.

Zapraszamy do TABORU z całego serca !!!

Ekipa Domu Diecezjalnego TABOR

Tylko Z Bogiem! +